Форма запиту

На політичному рівні проект підтримують з німецького боку Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини, з українського боку − Міністерство аграрної політики та продовольства України, а також Міністерство освіти і науки України, представником якого виступає Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів „Агроосвіта”. Оперативними виконавцями проекту в Україні є Житомирський національний агроекологічний університет і один з перших виробників органічної продукції в Україні приватне підприємство „ГАЛЕКС-АГРО”.

Крім того, було створено мережу коледжів та університетів, до числа яких належать Сумський національний аграрний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Липковатівський аграрний та Іллінецький державний аграрний коледжі.

За межами України проект тісно співпрацює з такими організаціями і навчальними закладами, як "EkoConnect", Бернський університет прикладних наук і Дрезденський інститут техніки та економіки.

logo-afci.orig
logo-afci.orig logo-afci.orig

Якщо Ви бажаєте оперативно зв`язатися з нами, заповніть форму

Невірне ім’я

Невірний email

Невірний номер телефону